DPF filtrų valymas Vilniuje

DPF valymas
DPF plovimas

Kalbai pasisukus apie DPF filtrus, dažnas pagalvoja – kam tas DPF filtras? Juk iškilus problemoms, jį galima lengvai pašalinti, nepajutus jokių rimtų pasekmių. Bet ar ši nuomonė teisinga? Suteiksime Jums pagrindinę informaciją, o išvadas galėsite pasidaryti patys.


Kas yra DPF filtras ir kam jis reikalingas?


Paprastai tariant DPF filtras, tai filtras, kuris sumažina suodžių ir išmetamųjų dujų patekimo į atmosferą kiekį. Suodžiai susidaro labai paprastai, tiesiog nepilnai sudegus kurui. Taigi, DPF/FAP filtras sulaiko maždaug 99,6% suodžių, ir neleidžia jiems patekti į aplinką.


Kada ir kodėl DPF filtre atsiranda problemų?


Nuo DPF filtro problemų neapsaugotas niekas. Nesvarbu ar vairuojate senutėlę mašiną ar tik kelerius metus skaičiuojantį automobilį. Iš esmės tai priklauso nuo paprasčiausios eksploatacijos. Automobilio kompiuteris pasiruošęs pradeginti suodžių nuosėdas, tačiau lėtokas miesto tempas, nuolatinis stovėjimas kamščiuose ar stovėjimas sankryžose tam nesudaro geranoriškų sąlygų.

Jeigu automobiliu dažnai keliaujate greitkeliais ar autostradomis, jūsų automobilio apsukos greičiausiai yra vidutinės arba didelės, taigi dažnos DPF filtų problemos jums negresia, tačiau jei automobilį eksploatuojate tik mieste ir apsukos yra žemos  – jums gali prireikti spręsti DPF filtro užsikišimo problemą.


Susidūrus su DPF filtro problemomis, teks rinktis vieną iš trijų variantų – išpjauti DPF filtrą ir jį išprogramuoti, nusipirkti naują, arba kreiptis į specialistus DPF filtro valymui.


1.         DPF filtro išpjovimas. Lengviausia, bet ar išties protingiausia išeitis? Išpjovus DPF filtą atsikratysite vienos problemos, bet susidursite su dar trimis. Pirmoji – neabejotinai teršite aplinką ir gamtą. Jei nesate gamtos sergėtojas, antroji problema – finansinė. Greičiausiai susidursite su sunkumais, norėdamas parduoti savo automobilį. Joks žmogus nebus patenkintas, jog jo pirkinyje trūksta brangios ir svarbios automobiliui detalės. Na ir trečioji – praktiška problema. Be DPF filtro nepraeisite techninės apžiūros.

2.         DPF/FAP filtro pirkimas.  Pirkti naują DPF filtrą nėra bloga išeitis, tačiau ekonomiškai – ji nėra pati maloniausia. Naujas, kokybiškas DPF filtras gali kainuoti iki kelių tūkstančių eurų. Ir tikrai niekas neduos garantijos, kad naujas filtras tarnaus visą jūsų automobilio gyvenimą.

3.         DPF filtro valymas.  Iš anksčiau pasiūlytų galimybių – šis sprendimas būtų protingiausias. Svarbiausias žingsnis nusprendus valyti DPF filtrą, susirasti tinkamus specialistus ir nesusivilioti pernelyg žema kaina. Jeigu jums bus pasiūlyta įtartinai pigi paslaugos kaina, tikrai tikėtina, jog nekvalifikuoti specialistai gali tiesiog išplauti jūsų filtrą aukšto slėgio plovimo įranga.


Saugus ir patikimas DPF filtro valymas.


Svarbiausia – neatidėliokite problemos. Kuo anksčiau kreipsitės į specialistus – tuo greičiau problema bus išspręsta. Užkirsite kelią tolimesniems ir gerokai brangesniems automobilio gedimamas. Ką galime pasiūlyti mes?


  • DPF filtas išvalomas per 24val.
  • Kokybiškai išvalome jūsų DPF filtrą, naudojant profesionalią įrangą.
  •  Pateikiame statistinius duomenis, kurie leidžia įsitikinti, jog filtras atitinka pirmines savo savybes.
  •  Ekonomišką ir ekologišką sprendimą. Neteršite gamtos ir sumokėsite gerokai mažiau, nei keičiant filtrą nauju.
  • Nenaudojame cheminių preparatų. Kai kurie specialistai siūlo DPF filtrą profilaktiškai valyti cheminiais preparatais, deja tai     mitas. Skysčiai laisvai pratekės pro neužsikišusias vietas, o užsikišusios vietos ir liks užsikišusios.
  • Suteikiame metų garantiją.
  • Profilaktinis valymas  - žemesne kaina. Tai aktualu labai dažnai eksploatuojamam transportui.
  • Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Išsiųsime ir paimsime filtrus jums patogiu būdu – kurjerių tarnybomis, autobusų siuntų skyriumi ar paštomatais.


Dėl detalesnės informacijos dėl DPF FAP filtru valymo, kreipkites telefonu Vilniuje: +37063322223